Стан реєстрації заяв

Шановна громадськість!

Ми робимо все можливе для того, щоб реалізація програми була відкритою та прозорою для всіх громадян. Тому запроваджено формування реєстру кандидатів, що зареєструвалися на отримання кредиту, що передбачає он-лайн інформування про подані заяви, прийняті рішення, загалом про все, що відбувається по кожному громадянину, що зареєструвався, подав заяву для отримання пільгового кредиту. Всі, хто подали заяви, повідомлені про розміщення нами відповідної інформації та надали на це згоду. 

Запроваджено два окремі реєстри:

  • кандидатів, на яких поширюється дія Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”;
  • кандидатів, на яких поширюється дія пунктів 19 - 21  частини першої статті 6 або пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Реєстри, що містяться за посиланням оновлюються щоденно.

 

Реєстр кандидатів - учасників АТО/ООС, що зареєструвалися на отримання пільгових довгострокових державних кредитів на придбання житла відповідно до Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980.

 

Реєстр кандидатів - внутрішньо-переміщених осіб, що зареєструвалися на отримання пільгових довгострокових державних кредитів на придбання житла відповідно до Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980.