ВИКЛИКАЄМО НАСТУПНОГО КАНДИДАТА

Чернігівське регіональне управління  Держмолодьжитла повідомляє про відмову кандидата, який подав заяву-анкету на отримання пільгового кредиту за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла, та викликає наступного кандидата.

Шановні кандидати, які мають намір отримати пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подали заяви-анкети які зареєстровані за номерами, а саме:

№ з/п

Реєстраційний номер заяви-анкети

Дата реєстрації заяви-анкети

Прізвище та ініціали імені і по-батькові кандидата на отримання кредиту (представника сім'ї)

1

3

25.01.2019

Савицька О.О.

       

Вам необхідно  протягом 10 календарних днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту за рахунок коштів статутного капіталу до Чернігівського регіонального управління Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо, якщо не маєте намір отримати кредиту поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Чернігівського  регіонального управління  Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним, та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.

Важливо!!!

 

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.