Громадськість звертається до Президента України з петицією щодо відновлення житлових програм

Відновити фінансування державних житлових програм, які дають можливість отримати пільгові житлові кредити, а також державну підтримку у вигляді компенсації частини вартості житла, що купується громадянами за власні кошти. Електронна петиція з такою пропозицією в рамках громадських ініціатив 22 вересня була спрямована до Президента України.

У петиції зазначається, що її подавцями є громадяни України, які не вимагають безкоштовне житло, втім просять у держави підтримки, щоби власними силами, власною працею побудувати собі житло.

«Ми громадяни України, які хочуть, щоб наша країна розвивалася та наближалась до європейських стандартів, вимагаємо від Держави підтримки у нашому прагненні. Ми хочемо народжувати та ростити дітей, ми хочемо працювати в нашій країні. Ми - це молодь, воїни - захисники нашої вітчизни, багатодітні сім‘ї, вчені, науковці, вчителі, спортсмени, прості працівники. Для цього нам потрібна природня для кожної сучасної людини умова - власне житло. Ми не вимагаємо безкоштовне житло. Ми готові власними силами, власною працею побудувати собі житло, а у держави просимо лише підтримки», - йдеться у петиції.

Подавці електронної петиції відновлення фінансування державних житлових програм надали Президенту України пропозицію: «Відновити фінансування державних житлових програм, які дають можливість отримати пільгові житлові кредити для будівництва житла, а також державну підтримку, як компенсацію державою частини вартості житла, що придбається за власні кошти».

Довідково: Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян. Підтримати електронну петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/10021