Державні житлові програми - фактор зростання економіки

Державні житлові програми є одним з важливих факторів зростання економіки України. Про це заявляли учасники Загальних Зборів членів Конфедерації будівельників України (КБУ), які відбулися 10 вересня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Абрамовський під час виступу на Загальних зборах членів КБУ наголосив, що державні житлові програми є точками зросту, які дадуть рух економіці України. За словами Романа Абрамовского, в цьому контексті в першу чергу слід відновити роботу програми пільгового житлового кредитування молоді та програми доступного житла, що реалізується за механізмом 70 на 30. Як зазначив Роман Абрамовський, Мінрегіон працює над тим, щоби в наступному році у Державному бюджеті України були передбачені відповідні кошти на реалізацію цих програм.

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський під час свого виступу наголосив, що парламентський Комітет з питань будівництва, містобудування і ЖКГ тісно співпрацює з КБУ над тим, щоби в найближчому майбутньому в Україні запрацювала програма доступного житла.

Виконуючий обов’язків голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, який взяв участь у Загальних зборах членів КБУ, зазначив, що державні житлові програми мають значний позитивний вплив як на будівельну галузь так і на всю економіку в цілому. Тому державні житлові програми, як один з пріоритетних напрямків державної житлової політики, мають зрештою отримати відповідне фінансування з Державного бюджету України.