Державне кредитування молодіжного будівництва діє

Про це 12 серпня у ефірі «Громадської приймальні» на ТРК «Київ» сказав Сергій Комнатний, директор іпотечного центру в Києві та Київській області, в.о. першого заступника голови правління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву.

За його словами, через брак коштів у Держбюджеті деякі програми, зокрема, здешевлення вартості іпотечних кредитів та часткова компенсація іпотечних кредитів, призупинено. Але не ліквідовано. «Нові кредити не видаємо, але продовжуємо обслуговувати діючі кредити», - каже він.
Також обслуговуваються вже підписані договори за програмою пільгового кредитування молодих сімей. «На жаль, у цьогорічному Держбюджеті на нові кредити грошей не передбачено, - говорить Сергій Комнатний. - Проте закладені кошти у місцевих і обласних бюджетах, за рахунок чого в регіонах і йде кредитування. На сьогодні виділено і видано кредитів на понад 20 мільйонів. До кінця року очікуємо ще близько 40 мільйонів видати. Лідерами з кредитування є Харківська, Херсонська, Миколаївська та Львівська області».

А от програма кредитування за рахунок статутного капіталу Фонду, за словами Сергія Комнатного, діє повністю: «Два місяці тому Урядом прийнято рішення про збільшення статутного капіталу на 38 мільйонів. Також у нас були залишки коштів за минулий період, а отже нині Фонд активно видає кредити молодим сім’ям для придбання або будівництва житла».

Також він розповів про вимоги, перший внесок і відсоткові ставки такого кредиту, докладна інформація про це міститься на офіційному сайті Державного фонду сприяння молодіжному будівництву.

Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=LvwfZqhQ2O0