В рамках програми здешевленої іпотеки майже 100 сімей Чернігівщини отримують компенсацію відсотків

а Чернігівщині у першому півріччі 2015 року державою в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів сплачено відсотки за договорами, укладеними свого часу із 97 сім’ями. Про це повідомив директор Чернігівського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Анатолій Ярошевський.

Анатолій Ярошевський зазначив, що з 2012 по 2014 роки на Чернігівщині 97 сімей скористались програмою здешевлення вартості іпотечного кредитування та придбали власне житло. За цією програмою громадянам надавались кредити під 16% річник, з яких вони сплачують лише 3%, а решту компенсує держава.

«Нажаль, через скорочення фінансування державних житлових програм, нові угоди щодо надання здешевлених іпотечних кредитів з 2014 року не укладаються. Втім, довіра до цієї програми лише зростає, головним чином через той факт, що за раніше укладеними договорами держава неухильно дотримується своїх зобов’язань. Сплата відсотків за договорами в рамках цієї програми у минулому та у поточному роках здійснюється своєчасно та в повному обсязі», - сказав директор Чернігівського регіонального управління Фонду «Держмолодьжитло».