Асоціація міст України та Держмолодьжитло мають спільні завдання щодо житлового забезпечення громадян

Державні житлові програми мають отримати розвиток на місцевому рівні, що є закономірним в умовах децентралізації владних повноважень. Про це 30 червня під час урочистих зборів, присвячених 25-річчю Асоціації міст України, зазначив голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.

Сергій Комнатний наголосив, що Держмолодьжитло, якому днями також виповнюється 25-років, веде послідовну та системну роботу щодо посилення співпраці із органами місцевого самоврядування. Зв’язки з органами місцевого самоврядування укріплюються як напряму з окремими громадами, так і на рівні Асоціації міст України. Зокрема, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Олександр Слобожан нещодавно увійшов до складу наглядової ради Держмолодьжитла.

«Держмолодьжитло веде наполегливу роботу щодо консолідації зусиль з органами місцевого самоврядування у напрямку житлового забезпечення громадян. З багатьма органами місцевої влади укладено меморандуми про співпрацю у цьому питанні. Внаслідок цього в Україні збільшується кількість прийнятих на місцевому рівні житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло. Також, зростає і обсяг фінансування житлових програм за рахунок місцевих бюджетів», - зазначив очільник Держмолодьжитла.

За словами Сергія Комнатного, у поточному році в Україні діє понад 130 житлових програм, запроваджених органами місцевого самоврядування. Для реалізації цих програм у місцевих бюджетах передбачено понад 160 млн. грн.