Новини

25 років Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

7 липня у великому залі засідань міністерства відбулось розширене засідання Наглядової ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву під головуванням Негоди В`ячеслава Андроновича, першого заступника міністра Мінрегіону. В числі присутніх окрім членів Наглядової ради в залі знаходились народні депутати, представники органів влади та місцевого самоврядування України, працівники трудового колективу Фонду.

Асоціація міст України та Держмолодьжитло мають спільні завдання щодо житлового забезпечення громадян

Державні житлові програми мають отримати розвиток на місцевому рівні, що є закономірним в умовах децентралізації владних повноважень.

Уряд затвердив новий склад Наглядової ради Держмолодьжитла

Кабінет Міністрів України затвердив 14 червня новий склад наглядової ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

 

Зареєстровано законопроект про відновлення фінансування програм заради забезпечення житлом ВПО та учасників АТО

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України № 6515 про внесення змін до Держбюджету України на 2017 рік щодо відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Про це 30 травня під час спільної з Головою правління Держмолодьжитла Сергієм Комнатним інтернет-конференції повідомив народний депутат України Олег Недава.У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України № 6515 про внесення змін до Держбюджету України на 2017 рік щодо відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Про це 30 травня під час спільної з Головою правління Держмолодьжитла Сергієм Комнатним інтернет-конференції повідомив народний депутат України Олег Недава.

 

Кабінет Міністрів збільшив статутний капітал Держмолодьжитла

Кабінет Міністрів України збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 28 млн. грн. Таке рішення було прийняте 11 травня під час засідання Уряду.

 

 

Чернігівське регіональне управління Держмолодьжитла одержало ліцензію Нацкомфінпослуг щодо надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

 

Верховна Рада прийняла Закон щодо забезпечення учасників АТО та ВПО доступним житлом

Верховна Рада України 16 березня прийняла в цілому Закон України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм)», який надає додаткові можливості сім’ям учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб при участі у програмі доступного житла, завдяки чому вони зможуть придбавати житло за механізмом 50 на 50, або отримати пільговий кредит для вирішення свого житлового питання.

 

На Чернігівщині на пільгове молодіжне кредитування в цьому році спрямують близько 2 млн. грн.

Органи самоврядування у Чернігівській області передбачили у місцевих бюджетах на 2017 рік кошти на пільгове молодіжне кредитування в обсязі близько 2 млн. грн. Про це повідомив директор Чернігівського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Анатолій Ярошевський.Органи самоврядування у Чернігівській області передбачили у місцевих бюджетах на 2017 рік кошти на пільгове молодіжне кредитування в обсязі близько 2 млн. грн. Про це повідомив директор Чернігівського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Анатолій Ярошевський.

 

Сім’ям учасників АТО надали пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла

Сім’ям учасників антитерористичної операції надали пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Таке  рішення за ініціативи правління Держмолодьжитла було прийняте 21 жовтня Спостережною радою Фонду.Сім’ям учасників антитерористичної операції надали пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Таке рішення за ініціативи правління Держмолодьжитла було прийняте 21 жовтня Спостережною радою Фонду.

 

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради законопроект щодо вдосконалення діючих житлових програм

Новий склад Кабінету Міністрів України підтримав Законопроект «Про внесення змін до статті 4 Закону України “Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» та вніс його на розгляд Верховної Ради України.

 

 

Житлові програми мають бути модернізовані та отримати необхідне фінансування з держбюджету

Державні житлові програми, зокрема, пільгового кредитування молоді та доступного житла, що реалізується за механізмом 30 на 70, мають бути модернізовані та отримати необхідне фінансування з державного бюджету. Про це йшла мова 23 лютого під час засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ).

Забезпечення молоді житлом – один з головних пріоритетів державної молодіжної політики

Забезпечення молоді житлом – один з головних пріоритетів реалізації державної молодіжної політики, які мають бути закріплені в Державній цільовій соціальній програмі "Молодь України" на 2016-2020 роки. На цьому наголошували учасники Всеукраїнського форуму "Інновації та реформи молодіжної політики", який відбувся 4 грудня за ініціативи Міністерства молоді та спорту України разом із системою ООН в Україні.

Встановлено нову ставку для пільгових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 11,6% річних

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву встановив нову відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 11,6% річних.

Громадськість звертається до Президента України з петицією щодо відновлення житлових програм

Відновити фінансування державних житлових програм, які дають можливість отримати пільгові житлові кредити, а також державну підтримку у вигляді компенсації частини вартості житла, що купується громадянами за власні кошти. Електронна петиція з такою пропозицією в рамках громадських ініціатив 22 вересня була спрямована до Президента України.

Державні житлові програми повинні отримати відповідне фінансування з Державного бюджету України

Державні житлові програми повинні отримати відповідне фінансування за рахунок Державного бюджету України. Про це йшла мова під час організованої Будівельною палатою України презентації конкурсних проектів житлових будинків цільової програми «Доступне житло», що відбулася 16 вересня в рамках виставки «Будівництво та Архітектура».

Державні житлові програми - фактор зростання економіки

Державні житлові програми є одним з важливих факторів зростання економіки України. Про це заявляли учасники Загальних Зборів членів Конфедерації будівельників України (КБУ), які відбулися 10 вересня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Державне кредитування молодіжного будівництва діє

Про це 12 серпня у ефірі «Громадської приймальні» на ТРК «Київ» сказав Сергій Комнатний, директор іпотечного центру в Києві та Київській області, в.о. першого заступника голови правління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву.

В рамках програми здешевленої іпотеки майже 100 сімей Чернігівщини отримують компенсацію відсотків

а Чернігівщині у першому півріччі 2015 року державою в рамках програми здешевлення вартості іпотечних кредитів сплачено відсотки за договорами, укладеними свого часу із 97 сім’ями.

Пільгове довготермінове кредитування за рахунок власних коштів Фонду

Довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько)віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадя

Держава розпочала виплати учасникам програми доступного житла - вкладникам Південкомбанку

З 30 липня розпочато виплати коштів громадян – учасників програми доступного житла, що зберігалися на банківських рахунках ПАТ «КБ «Південкомбанк».

 

Мінрегіон розробив законопроект, прийняття якого дозволить відшкодувати учасникам Програми доступного житла кошти за банківськими вкладами

Мінрегіон розробив законопроект, прийняття якого дозволить відшкодувати учасникам Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки кошти за банківськими вкладами.

 

30 сімей козельчан незабаром поселяться у нових квартирах

 Завершується будівництво житлового чотирьохповерхового будинку, що розташований у районному центрі по вулиці Жуковського, 17А. Будівельні роботи веде товариство з обмеженою відповідальністю "Трансбудсервіс-11" (директор Григорій москалець).

У 2013 році завдяки державним житловими програмам у будівельну галузь залучено 1,3 млрд. грн., - О. Вілкул

У Києві 19 лютого відбулося засідання спостережної ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. На засіданні, зокрема, був заслуханий та затверджений звіт про результати роботи Фонду у 2013 році, та визначені стратегічні напрямки діяльності на 2014 рік.

Геннадій Темник: Маємо створити всі умови, щоб якомога більше наших громадян змогли скористатися підтримкою держави і придбати власне житло

Більше 900 млн. грн. у державному бюджеті на 2014 рік передбачено на реалізацію державних житлових програм. Зокрема, на програму будівництва доступного житла 30/70% (коли 30% вартості сплачує держава, 70% громадянин) передбачено 100 млн.

Сторінки